Rozdílů mezi Zaklínač 3 PC a PS4 je více, než se myslelo

+ videosrovnání a úvodní dvě hodiny.

Po recenzích, patchi, downgrade a filmečku se tématem číslo jedna u Zaklínače 3 stává srovnávání různých verzí. Po včerejším pokusu jednoho fanouška tu tentokrát máme oficiální informace o Zaklínač 3 (koupit na Alza.cz).

Marcin Momot z CD Projektu RED v oficiálním fóru prohlásil, že největším rozdílem mezi PC a PS4 verzí hry bude: dohlednost do dálky, plynulost, rozlišení a exkluzivní funkce jako Hairworks.

Zajímavé je, že bylo zároveň potvrzeno, že v PC verzi se na obrazovce nachází více NPC postav než na PS4. Nvidia ještě dále hovořila o efektech ve vyšší kvalitě a texturách ve vyšším rozlišení.

Vývojáři také donutili německý web PCGamesHardware, aby odstranil srovnávací video mezi PC a PS4 verzí kvůli tomu, že hra v něm vypadala špatně. Důvodem prý bylo čerpání ze starší PC verze a ještě neopatchované PS4 prodejní verze, přesto je na YouTube nyní kupodivu k dispozici (viz výše).

Jinak ale už CD Projekt RED nepostihuje YouTubery, kteří se ke hře dostali před úterním oficiálním datem (změna oproti stavu minulý víkend). Nechává jim volné pole působnosti v natáčení LETS PLAY, takže se vynořuje spousta průchodů hrou, včetně intro sekvence a navazujících pasáží - zde prvních pár hodin, samozřejmě spoilery:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (39)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna