Ovladače pro Zaklínač 3 a Nvidia tech-video

+ nejnižší proti nejvyšším detailům na PC.

Nvidia v pondělí v poledne vypustila nové drivery určené speciálně pro Zaklínače 3 na PC, stahujte je odsud. Je to verze 352.86 WHQL, označená jako Game-Ready pro toto RPG, které se všem PCčkářům oficiálně odemkne už po půlnoci na úterý.

Zároveň poskytla nové technologické video, které vypichuje vesměs nerozeznatelné rozdíly mezi hrou s jednotlivými technologiemi GameWorks na kartách GeForce a bez nich (na grafických kartách AMD, které zatím ovladače pro Z3 nemá). Uvidíte tak vlající oblečení, efekty pro výbuchy, HairWorks pro vlasy atd.

Německý web PCGamesHardware zase vedle srovnání nízkých a vysokých detailů na PC (viz níže) zdůraznil, že PC verze s Day 1 patchem se dost liší od starší PC review-verze i od materiálů na internetu. Nově prý ve hře je hezčí vegetace, lepší stínování a textury, lépe zpracovaná voda s vlnami podle větru i dynamickou reakcí např. na kouzla. Také do Zaklínače 3 měly být přidány post-procesing efekty, což si ale vyžádalo daň v podobě vyšší náročnosti na hardware, když redaktoři PCGHW tvrdí, že propady framerate jsou nyní vyšší.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna