Evropské budovy do Cities: Skylines v DLC

Ale patch rozbíjí mody.

1

Paradox Interactive pokračují v tradici založené s Europa Universalis 4 či Crusader Kings 2, kdy vedle placených přídavků vypouští i ty zdarma šířené. Jako dnes Evropské DLC pro milionovou městskou simulaci Cities: Skylines (recenze, koupit na Alza.cz).

Obsahuje přs 50 evropských budov s typickou architekturou a trojici nových souvisejících map. Hráči navíc mají možnost nově stavět tunely a importovat vlastní vozidla do editoru.

Pro Cities: Skylines se už prý chystají nějaké větší placené přídavky, které přinesou nové herní mechanismy. Těch menších DLC, s dalšími budovami a typy silnic, má být méně než u jiných her u tohoto výrobce, který vedle toho připravuje ještě lepší podporu uživatelských modifikací.

S těmi je po opatchování hry na 1.1 docela problém. Vývojáři sice deklarují, že se snažili, aby funkčnost nejpopulárnějších modů nepokazili, ale úplně se tomu prostě nedalo vyhnout, když upravovali zdrojový kód základní hry. Do budoucna by rádi poskytli updaty v předstihu hlavním moderům, aby svá díla dokázali upravit a běžní hráči nic nepoznali. Více informací tady.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna