Resident Evil 0 v oznamovacím traileru

Ten HD remaster dílu Zero z 2002.

UPDATE - je tu oficiální trailer, hra se jmenuje Resident Evil 0, bez slov HD či Remaster v názvu, a je potvrzena na začátek 2016 pro všechny hlavní platformy kromě Nintenda:

Původní zpráva z 26.5. - Poté, co se Remaster HD verze prvního dílu této série ze začátku roku prodal více než milion kusů, prohlásil Capcom, že takovéto digitální remaky jeho starého katalogu budou klíčové pro rozvoj byznysu, i kvůli tomu, že v kamenných obchodech nemají prostor na hry za nižší cenovou hladinu.

Dnešní oznámení tedy rozhodně není překvapením, ani že s ním přišel právě japonský magazín Famitsu.

Takže: Někdy v prvním čtvrtletí 2016 vyjde Resident Evil Zero HD Remaster, opět pro všechny platformy PC, PS3, PS4, X360 a X1. A to je vše, co se zatím ví, krom prvního obrázku z vylepšené verze.

1

Zero, jak je z názvu patrné, se odehrává před událostmi prvního dílu, s hraním za policejní vyšetřovatelku Rebeccu Chambers a zajatce Billyho Coena. Můžete se mezi nimi kdykoli přepínat (či ovládat oba současně) a cílem je jejich kooperace za využití unikátních schopností každého, aby přežili šíření viru, který vyústil v propuknutí zombie apokalypsy.

2
3

Capcom jinak očekává, že do příštího jara překonají tržby z digitálek ty z krabicovek, kde jich prodali osm milionů kusů. I proto tento remake Zero nebude tím zdaleka posledním.

Reklama

Související obsah

Conarium pro konzole v únoru

Lovecraftovský horor.

Prý už se pracuje na remaku Resident Evil 3

+ další videa z dvojky, velikost.

Součástí Game Pass na Xboxu je Observer a Outlast

Také Dead Island: Riptide a Hello Neighbor.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna