Podrobnosti o přechodu Wildstar na F2P

Jak změna proběhne?

Krátce po oznámení dorazila od domácího distributora této onlinovky tisková zpráva, která blíže objasňuje, jak se Wildstar od podzimu promění na obchodní model Free-2-Play. Citujeme ji v plném znění.

„Na začátku roku 2015 jsme nastínili klíčové body, na které jsme se chtěli s hrou WildStar soustředit, abychom z této skvělé hry udělali hru ještě lepší. Kladli jsme velký důraz na zpětnou vazbu od hráčů a prováděli jsme významné změny," řekl Mike Donatelli, produktový ředitel v Carbine Studios. „Těmto bodům se stále věnujeme a máme pocit, že odstraněním poplatků poskytneme všem těm, kteří milují MMO nebo prostě chtějí neuvěřitelný herní zážitek, skvělou příležitost si WildStar vyzkoušet."

Po přechodu letos na podzim budou všichni hráči moci postoupit na 50. úroveň, získat všechna vylepšení a schopnosti a účastnit se všech dungeonů, raidů, dobrodružství, shiphandů a PvP. Celou hru bude možné prozkoumávat naprosto zdarma. Hráči si také budou moci zakoupit volitelné členství za měsíční poplatek, díky kterému získají přístup k různým šikovným bonusům a výhodám v podobě XP, výroby, měny, předmětů a reputace. Členové navíc získají novou postavu, kostým, banku, zásoby a ozdobné předměty.

Co se týče herního obchodu, hráči si budou moci za NCoin kupovat různé zboží a kosmetické předměty. Prakticky všechny předměty, které lze zakoupit za NCoin, budou mít své protějšky dostupné těm hráčům, kteří chtějí do hry investovat spíš čas než peníze. Tou jedinou věcí, kterou nebude možné zakoupit, bude síla - postup hrou bude i nadále vyžadovat schopnosti a úsilí.

Kromě přechodu na systém free-to-play bude studio Carbine letos na podzim pracovat na dalším zlepšení kvality života a na změnách obsahu ve hře WildStar:

  • Zefektivnění statistik hráčů a předmětů, které budou mnohem intuitivnější a poskytnou hráčům mnohem větší flexibilitu.
  • Systém vylepšení bude snadnější, neboť se odemknou všechny příslušné sloty.
  • Revize dungeonů a obsahu v otevřeném světě, aby byl zážitek ze hry náročný, ale nikoliv brutální.
  • Změna výuky a herního zážitku v rané fázi hry, čímž hráči získají lepší a rychlejší úvod do hry.

Během následujících několika měsíců bude studio zveřejňovat další podrobnosti o tom, jaký dopad bude tento přechod mít na stávající i budoucí hráče, jakož i další podrobnosti o významných změnách v herním systému. Hráči, kteří budou mít od 15. června 2015 stále aktivní předplatné, obdrží během přechodu na systém free-to-play exkluzivní předměty a odměny. A navíc, ti hráči, kteří hru podporují už od vydání a budou mít aktivní předplatné i během přechodu, toho obdrží ještě víc. Pro bývalé hráče nastíní studio Carbine komplexní věrnostní program, který je odmění za čas a úsilí investované do hry, i když už nejsou aktivními předplatiteli. Dodatečné informace o těchto odměnách si můžete přečíst zde.

„Za poslední rok nám svou zpětnou vazbu poslaly stovky tisíc úžasných hráčů, kteří se do hry WildStar přihlásili," prohlásil Chad Moore, kreativní ředitel v Carbine Studios. „Ať už jste stávající hráči, nebo někdo, kdo hrál v minulosti, v rámci tohoto přechodu vás chceme odměnit za to, že jste nebo jste byli nedílnou součástí této skvělé hry."

Reklama

Související obsah

Vychází rozšíření The Elder Scrolls Online: Greymoor

Sběratelská edice + startovní filmeček.

Nejvíce zpětně kompatibilní nextgen konzolí bude Xbox Series X, pyšní se Microsoft

S tisíci funkčními hrami v den vydání, včetně vylepšení.

Série Zaklínač má 50 milionů hráčů

Další milník + rekordní čtvrtletí.

Potvrzeno, že v Cyberpunk 2077 PC nebude DVD disk

Co tedy najdete v krabičce? A co konzolovky?

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna