Nilfgaardská výstroj a kuše do Zaklínač 3

+ patch 1.05, nové ovladače.

CD Projekt RED postupně vypouští další z mnoha slíbených mini DLC pro Zaklínač 3 (recenze).

Po nedávné dvojici s alternativním vzhledem Yennefer a úkolem (Pohřešovaní horníci na Skellige) má někdy během tohoto týdne vydat další přídavky: Nilfgaardská výstroj (brnění) a pak elitní kuše.

1
2

Pilně se také pracuje na významném patchi 1.05, který do PC verze přinese spoustu změn a oprav (seznam). Geralt třeba už nebude provádět interakce se svíčkami nedaleko truhel, vylepší se celková stabilita a výkon hry, výrazně se zvětší uživatelské rozhraní a HUD (včetně fontu), upraví se plynulost kamery i některých cutscén, vyřeší se loadování uložených pozic v určitých situacích a opraví se chyby týkající se znemožněného postupu či chování NPC postav v jednotlivých questech. Patch by měl také vyřešit problém se získáváním zkušeností.

Nvidia také dnes uvolnila další ovladače 353.06 WHQL pro GeForce, které v první řadě vylepšují výkon na kartách se starším jádrem Kepler, ale nejen to, rovněž podporují čerstvou novinku GTX 980Ti. AMD zase koncem minulého týdne vydalo (konečně) první beta drivery určené pro Zaklínač 3 a Project CARS, které v nich mají zvýšit plynulost hry. Stahujte odsud.

Filip Ženíšek, šéf lokalizace hry z Comgadu, také před pár dny prozradil, že bude vylepšena jedna z kritizovaných vlastností hry:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (18)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna