Bez jediného loadování v Batman: Arkham Knight

A co znovuhratelnost?

Rozlohou sice Gotham City nelze srovnávat se Zaklínač 3, ale zase se v něm budete hodně pohybovat vertikálně při létání či v rychle jezdícím Batmobilu. I proto je následující zpráva pro vývojáře poctou.

"Během celé hry nepotkáte jedinou nahrávací obrazovku. Můžete hrát Arkham Knight od začátku až do konce a nikdy nedojde k loadování. Tato věc pro nás byla opravdu velmi důležitá," řekl ředitel tvůrců Sefton Hill z Rocksteady.

Nový Batman, popisovaný jako dosud největší hra od tohoto studia (koupit na Alza.cz), by měl nabídnout i solidní znovuhratelnost. Zařídí to režim New Game Plus, který byl také přiblížen.

Funguje tak, že když dohrajete základní příběh, odemkne se vám tento mód, do kterého si můžete s sebou vzít veškeré získané zkušenosti i odemknuté gadgety. To prý má být zásadní, protože budete disponovat novými hračkami či upgrady, které jste při minulém průchodu hrou ještě v dané době neměli.

Týkat se to může třeba Batmobilu, který je vyzbrojen EMP sloužícím ke krátké imobilizaci ostatních dopravních prostředků. Vedle toho EMP umí přesměrovat letící rakety na vás a poskytnout tak čas k úhybným manévrům.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna