Z včerejšího oznámení jsme se dozvěděli úplné základy a nyní se už můžeme ponořit hlouběji pod povrch XCOM 2 díky doplňujícím informacím z oficiální stránky.

Vaše základna jménem Avenger bude v pokračování nově mobilní, přesto i nadále v ní můžete stavět a upravovat místnosti jako dříve. Původně se totiž jednalo o velkou cizáckou zásobovací loď.

Mise se budou odehrávat v divoké přírodě, ve velkoměstech pod nadvládou vetřelců i v jejich základnách. Momentální stav světa se prý vždy promítne do prostředí v dané misi.

Uživatelské modifikace se mají sdílet přes Steam Workshop a mohou zahrnovat klidně i celou vlastní kampaň, změny taktické hratelnosti, vetřelců či jiných vlastností hry.

Její součástí bude kompetitivní multiplayer, ve kterém si nestandardně můžete namíchat do svého týmu jak lidi, tak cizáky. Odehrávat se má na náhodně generovaných mapách, stejně jako singl. V něm bude mít každá třída vojáků vlastní strom schopností vč. nových dovedností, které nebyly v předchůdci, jednou z nich se stane Momentum.

1
2
3
4

- komentáře (1)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah