XCOM 2 v dalších detailech

+ dodatečné obrázky.

Z včerejšího oznámení jsme se dozvěděli úplné základy a nyní se už můžeme ponořit hlouběji pod povrch XCOM 2 díky doplňujícím informacím z oficiální stránky.

Vaše základna jménem Avenger bude v pokračování nově mobilní, přesto i nadále v ní můžete stavět a upravovat místnosti jako dříve. Původně se totiž jednalo o velkou cizáckou zásobovací loď.

Mise se budou odehrávat v divoké přírodě, ve velkoměstech pod nadvládou vetřelců i v jejich základnách. Momentální stav světa se prý vždy promítne do prostředí v dané misi.

Uživatelské modifikace se mají sdílet přes Steam Workshop a mohou zahrnovat klidně i celou vlastní kampaň, změny taktické hratelnosti, vetřelců či jiných vlastností hry.

Její součástí bude kompetitivní multiplayer, ve kterém si nestandardně můžete namíchat do svého týmu jak lidi, tak cizáky. Odehrávat se má na náhodně generovaných mapách, stejně jako singl. V něm bude mít každá třída vojáků vlastní strom schopností vč. nových dovedností, které nebyly v předchůdci, jednou z nich se stane Momentum.

1
2
3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Hardwarový týdeník hráčů - 12/2020

Zvuková karta pro hráče, AMD zvyšuje náskok, notebook Asus...

Nalezen plakát na kampaň Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

V souborech posledního updatu loňského dílu.

Unikl termín Dark Pictures: Little Hope

Už docela brzy + další info, obal.

O multiplayeru Microsoft Flight Simulator 2020

Objasněny režimy či technologie.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna