Tisková zpráva k Fallout 4

+ oficiální obal hry.

Od domácího distributora Cenega Czech v návaznosti na odpolední trailer dorazila tisková zpráva, kterou níže citujeme, a přikládáme oficiální obal Fallout 4 (rezervovat na Alza.cz) ve vysokém rozlišení.

Studio Bethesda, součást společnosti ZeniMax Media, dnes potvrdilo připravované celosvětové vydání titulu Fallout 4, jenž odstartuje zcela novou generaci her s otevřeným světem. Poprvé bude tento projekt detailně odhalen na konferenci studia Bethesda na veletrhu E3, která se bude konat v Dolby Theatre k kalifornském Hollywoodu 14. června od 19:00 PST (15. června od 4:00 SEČ) a bude živě streamovaná po celém světě přes Twitch a YouTube.

1

Fallout 4 vyvíjí věhlasné studio Bethesda Game Studios pod vedením Todda Howarda, hra vzniká ve verzích pro Xbox One, počítačový zábavní systém PlayStation 4 a platformu PC. Tento netrpělivě očekávaný titul je pokračováním „Hry roku 2008" Fallout 3 a prvním projektem tohoto legendárního studia od doby, kdy vydalo celosvětový hit a „Hru roku 2011" The Elder Scrolls V: Skyrim.

„Uvědomujeme si, co tato hra pro všechny znamená," řekl ředitel hry Todd Howard. „Dostatek času a použité technologie nám umožnily dát si laťku výše než kdy předtím. Ještě nikdy jsme nebyli z žádné hry tak nadšení a nemůžeme se dočkat, až vám ji budeme moci ukázat."

Na oficiální trailer od Bethesda Game Studios, který obsahuje přímo záběry ze hry, se můžete podívat zde:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Pořízeno z Photo módu Death Stranding PC

Proč se to přirovnávalo k sledování filmu...

Zdražení Far Cry 6 pro PS5? Kdepak, teď je naopak levnější než běžně, jen za 1160 Kč

Důsledek války obchodů + proč nemusí tankovat cena digitálky.

Na tenký led ruského poloostrova ve SnowRunner

Season 1: Search and Recover už i v pohybu.

- komentáře (12)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna