Remasterovaná série Uncharted PS4 oficiálně

Detaily, trailer, termín...

Sony před pár minutami oficiálně potvrdila Uncharted: The Nathan Drake Collection, které dříve dnes vyzradila reklama na PS Store.

Kompilace prvních tří dílů této slavné série - Uncharted: Drake's Fortune, Uncharted 2: Among Thieves a Uncharted 3: Drake's Deception - vyjde v remasterované verzi pro PlayStation 4 v Evropě už 7. října letošního roku, přesně, jak si to fanoušci přáli.

Z každé hry bude přítomna pouze singleplayerová kampaň, tedy ne multiplayer, ale to vám vykompenzuje přiložená pozvánka do MP bety Uncharted 4 (chystaného na začátek příštího roku). Port VITA odbočky Uncharted: Golden Abyss chybí, ale to zase tak nevadí.

Staré tři díly nově na PS4 poběží v rozlišení 1080p v 60fps, s lepším nasvícením, hezčími texturami a modely. Nějak má být také zdokonalena hratelnost a tu a tam něco přidáno, např. Photo mód jako u The Last of Us, či nové trofeje.

Vývojářem nejsou přímo zakladatelé značky, nýbrž studio Bluepoint Games, tvůrci X360 portu Titanfall či Shadow of the Colossus Collection na PS3, kterým Naughty Dog pomáhají s enginem. Za předobjednávku remasterované kompilace dostanete bonusové skiny, zbraně či dynamické téma Uncharted 4. Dosud se této série prodalo už 21 milionů kusů a má průměrné hodnocení 92 procent na Metacritic.

11

Reklama

Související obsah

Také na webu...

PS Store a Xbox Store vábí na Call of Duty: The Red Door

Prý existuje více než jen jedna pravda - že by těchto 81 GB měl letošní díl o Studené válce?

Čtvrť Santo Domingo z Cyberpunk 2077

Smogem zamořená pro testování industriálních projektů od korporací.

Domluvena oficiální čeština pro RTS Iron Harvest

Dobrá zpráva od distributora + video o ruské frakci.

- komentáře (22)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna