Skoro vše nasvědčuje vydání Fallout 4 ještě letos

Co hovoří pro a co proti?

Když Bethesda včera oznámila Fallout 4 trailerem, záměrně neřekla jeho termín. Krátce poté se však začaly objevovat různé náznaky a signály, podle kterých by Fallout 4 (rezervovat na Alza.cz) mohl být mnohem blíže, než jsme si dosud mysleli.

Tím nejdůležitějším je uvedení "2015" na oficiálním obchodě Bethesdy. Pravda, spravuje ho pro ni třetí strana, která to později změnila na "TBA - 2015" (že bude termín teprve oznámen), přesto jde o více než slušné vodítko.

GreenManGaming u předobjednávek rovněž tvrdí, že Fallout 4 vyjde v letošním roce, stejně jako třeba domácí Xzone s podzimem. Zákazníkům australského EBGames přišel infomail s grafikou, ve které se 2015 považuje za hotovou věc.

1

Oproti tomu Amazon a GameStop jsou opatrnější: raději mají na stránkách jen placeholder s 31. prosincem 2015, který se dává k hrám, u kterých to dříve není moc jisté. Ostatně ani naše zdroje moc nepočítají s tím, že by hra vyšla letos - může být třeba takto slavnostně slíbena a pobláznit davy, ale je pravděpodobné, že pak dojde k odsunu.

Pro stihnutí současného roku naopak hovoří pár dalších, docela významných indicií: šéf PR oddělení Bethedy před časem uvedl, že mezi oznámením a vydáním Fallout 4 bude jen krátká doba. U minulých dílů Falloutu to bylo jen sedm měsíců. Hra je navíc ve vývoji nyní už čtyři roky, takže je šance, že by mohla být v pokročilé fázi přípravy.

Hned včera se také kampaň, ve které britský výrobce pizzy Domino's používá Fallout 4 ve svůj prospěch. Podobné co-marketingové akce se obvykle dělávají, když je hra na spadnutí, ne dlouhý rok před vydáním.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (15)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna