Obchod Xzone.cz rozjel prodej digitálních verzí

Rozšíření nabídky her.

Tento článek je placenou inzercí.

1

Ryze český herní obchod Xzone si na začátek tohoto roku připravil jednu velmi podstatnou novinku, kterou potěšil spoustu svých zákazníků. Vedle krabicových verzí zařadil do své nabídky i digitální verze her, které buď krabicově vůbec nevychází, nebo jsou k dispozici v obou variantách. Digitální kódy lze uplatnit, dle verze, na většině významných online služeb - především pochopitelně na Steamu a Uplay.

Samotný nákup funguje totožně, jako když si na Xzone kupujete klasickou krabici, ovšem s tím rozdílem, že namísto vyčkávání před poštou vám po zaplacení přijde obratem na email aktivační klíč. Ačkoliv je digitální prodej na Xzone teprve na začátku, už teď se může pyšnit nabídkou cca 1 000 titulů, starších i absolutních novinek, z nichž vyčnívají jasné hity jako třetí Zaklínač, Wolfenstein: The Old Blood nebo Project CARS. „Aktivační klíče na Xzone jsou vždy od oficiálních vydavatelů určených pro český trh. Zákazníci mají tedy záruku, že si neaktivují nějaký kradený klíč nebo klíč určený pro jiný trh a po čase jim ho vydavatel nedeaktivuje", dodává k tomu majitel obchodu, Martin Schovanec.

Do své digitální knihovny můžete díky Xzone nastřádat opravdu velké množství nejrůznějších her za rozumné peníze. Díky tomu, že se pohybujeme v českých podmínkách, bývají lokální ceny mnohdy příznivější, než kdybyste si hru kupovali přímo na některé ze zmíněných služeb, kde navíc musíte počítat s přepočtem na cizí měnu. Navíc skoro každý týden najdete na Xzone slevové akce na digitální verze her, tak jak jsou zákazníci zvyklí např. na Steamu, často ale ještě levněji. Více v sekci DIGITAL na Xzone.

Reklama

Související obsah

Ovladač PS5 by mohl měřit, jak se zrovna potíte či nervujete

Nález patentu pro ovlivnění herních zážitků.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 25. února

Bradavice z Harry Pottera v Minecraftu, žaloba za Descent, Crash Bandicoot v Dreams, nové Star Wars..

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna