Odhalení PS4 exkluzivity Horizon: Zero Dawn

Příroda s ještěry od tvůrců Killzone.

Mimořádně atraktivní velkou novou značku exkluzivně pro PlayStation 4 oznámili v noci na dnešek Guerrilla Games, tvůrci série Killzone, kteří tak dokazují, že umí i něco jiného než sci-fi ve futuristických továrnách a základnách, přesně jak napovídaly starší úniky.

Horizon: Zero Dawn bude third-person akčním RPG zasazeným do období několika generací po té naší, kdy je pokročilá lidská civilizace vyhubena, ale technologie zůstaly. Nadvládu převzala příroda, což znamená střet dvou kontrastů.

1

Čekají vás překrásné scenérie plné barev a vyhlídek ke kochání se, prozkoumávání lesů či tajemství ruin civilizace v otevřeném světě. Pozůstalá umělá inteligence si tu žije vlastním životem a stroje brázdí přerostlou divočinu, když připomínají mechanizované dinosaury.

V předvedeném E3 demu se hrálo za ženu jménem Aloy, členku kmenu žijícího v horách a používajícího jen základní kopí s lukem. Když se neschovává v bujné vegetaci, bojuje s robotickým tyranosaurem, který tu představuje bosse. Některé šípy ho mají za úkol omráčit, jiné explodují, zatímco další zase slouží k jeho sundání. Zkrátka, boje tu mají být o vaší chytrosti a rychlosti proti několikanásobně silnějšímu a technologicky vyspělejšímu protivníkovi.

111

Hra má obsahovat řádné střídání dne s nocí i různorodé, měnící se počasí. Tisková zpráva dále mluví o příběhu plném emocí, hledání osudu planety a života jako takového. Vydání Horizon se plánuje na rok 2016, první oficiální obrázky a artworky:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna