DayZ dostane offline singl, trailer o Pacifiku do Arma 3

Tři novinky od Bohemky.

Domácí studio Bohemia Interactive ohlásilo v noci na dnešek na PC Gaming Show hned trio novinek.

Onlinovka DayZ překvapivě dostane offline singleplayerový režim, který by mohl být přesně tím, co fanoušci požadovali poté, co hra přišla o většinu hráčů. Smyslem tohoto módu bude, ať si vše v klidu vyzkoušíte i otestujete vlastní modifikace, než je nasdílíte ostatním. Hra také dostane plnou podporu Steam Workshopu a možnost hostovat vlastní servery.

111

Oproti tomu o úplně novém terénu do Arma 3 v příštím datadisku se vědělo díky sobotnímu úniku. Opravdu to je báječně vyhlížející ostrov Tanoa v Jižním Pacifiku. S pevninou o rozlože více než 100km2 (plus voda okolo), s tropickou vegetací, unikátními orientačními body, bohatou historií (nejprve patřil Japoncům, za druhé světové války ho osvobodili Američané). Budde obsahovat i zastavěné industriální pobřeží (tzn. ne pouze džungle/ráj jako ve Far Cry 1 a 3), jelikož exportuje do světa unikátní cenné kovy a to je předmětem občanských nepokojů i neblahých dopadů na životní prostředí, vedle bytí centrem nelegálního obchodu, kolem čehož se asi bude točit příběh či zadání misí. Datadisk patrně pojmenovaný Tanoa vyjde až někdy v první polovině roku 2016 jako DLC, čerstvý trailer níže:

Vydali se čeští vývojáři i tentokrát přímo na místo (tipujeme takovou Novou Kaledonii, Fidži či Americkou Samou), aby vše nafotili a měli to jako podklady (díky nimž prostředí působí velice autenticky a není mu co vytknout)?

Vesmírný simulátor Take on Mars se zase v létě dostane do stavu bety (do té doby bude mít cenovku 14 eur), s novou multiplayerovou survival hratelností a průzkumem vzrušujících míst na planetě společně s přáteli online.

Reklama

Přeskočit na komentáře (7)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Opět hlasy o Bloodborne PC

Tentokrát už věrohodné zdroje.

Také na webu...

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna