Alternativní vzhled Ciri DLC do Zaklínač 3 finálně

Aktualizace.

UPDATE - Po dřívějším nedopatření s nehotovou verzí bylo oznámeno, že DLC s alternativním vzhledem Ciri do hry Zalínač 3 bude ve finální, už správně fungující verzi, zdarma vypuštěno někdy tento týden. Přinese kosmetické změny postavy, něco jako předtím podobné přídavky Triss a Yennefer. Zato ten slíbený patch 1.07 stále nikde...

11

Původní zpráva ze 7.7. - CD Projekt RED tento týden vynechá pravidelnou dávku dvou dalších mini-DLC (od příštího týdne zase budou zpět), protože veškeré síly vrhl na dokončování prý docela zásadního patche 1.07 pro PC, PS4 i X1 verzi Zaklínač 3: Divoký hon (koupit na Alza.cz).

1

Zatím nevíme, kdy bude vydán, patrně se tak stane v nejbližších pár dnech. Na to avizované vylepšení vztahu s Triss patrně ještě nedojde, to až později.

Děkujeme aktivní facebookové fansite za překlad informací o některých klíčových změnách hry:

- Nový, alternativní (a volitelný) režim odezvy Geraltova pohybu.

- Truhla pro ukládání předmětů, která je dostupná na různých místech ve hře. Umístění truhel je vyznačeno na herní mapě.

- Komponenty výroby a alchymistické ingredience již nebudou přidávat k celkové hmotnosti inventáře.

- Knihy jsou od teď umístěny ve vyhrazeném panelu inventáře a již přečtené knihy zešednou.

- V inventáři je několik dostupných možností třídění.

- Alchymistické recepty a výrobní nákresy mohou být "připnuty", což znamená, že ingredience a komponenty potřebné k jejich výrobě budou pohodlně označeny v nákupním panelu.

- Několik tuctů větších i menších oprav spojených s úkoly.

- Několik vylepšení výkonu, včetně optimalizací zvukových efektů, herních scén a obecné hratelnosti.

- Různá vylepšení chování koně.

Výrobce hry také varoval před instalací omylem předčasně vypuštěného, ještě nedodělaného DLC s alternativním vzhledem Ciri. Ten se zdarma objevil na Xbox Store i PlayStation Store, než se tak mělo správně stát. Ti, kdo si ho nainstalovali, prý riskují, že se jim pokazí uložené pozice, což by po desitkách hodin hraní určitě zamrzelo.

2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (18)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna