Nabušená speciální edice Arma 3 pro český trh

Co vše obsahuje?

Bohemia Interactive připravila pro nejvěrnější fanoušky série novou speciální edici Arma 3, která má atraktivní obsah.

Vedle základní PC hry s českými titulky a veškerých dosud vydaných přídavků nabízí spoustu tématických dárků: tričko v tmavě zelené vojenské barvě, tištěnou mapu ostrovů Altis a Stratis, laserem vyřezanou 3D postavu, blok, propisku, 32GB USB, klíčenku a stříbrnou minci.

1

Tato edice se bude prodávat exkluzivně v prodejní síti JRC Gamecentrum od srpna.

Arma 3 se přesouvá více do budoucnosti. Armády Východu zatlačily jednotky NATO do západní Evropy, ze které se stalo poslední útočiště před blížící se porážkou. Ve snaze zvrátit nepříznivou situaci je zahájena operace Magnitude, pod níž je malá skupina speciálních sil a průzkumníků vyslána na ostrov ve Středozemním moři, hluboko za nepřátelskou linii. Akce je však prozrazena, průzkumné týmy zničeny a kapitán Scott Miller se ocitá sám na pobřeží nepřátelského ostrova. Navzdory vypjaté situaci se rozhodne pokračovat v plnění mise, vystavený nepřátelské přesile a důsledkům svých vlastních rozhodnutí.

Fyzikální simulace a lepší animace - radikální vylepšení enginu Virtual Reality(využívá PhysX) postavené na zkušenostech s otevřeným herním prostředím, které autoři získali při vývoji pc hry ArmA a ArmA 2 a her ze série Operace Flashpoint

Příběh jak když střelí - na příběhově semknutější kampaň, v jejímž průběhu byste se měli proměnit z osamělého bojovníka na velitele

ArmAware - široká škála zbraní od obyčejných pistolí až po nejmodernější kousky současnosti a samozřejmě dojde i na ovladatelné bojové prostředky včetně vozů, letadel a tentokrát i lodí.

Customizace vašeho alter ega - Vašeho hrdinu si budete moci totálně upravit k obrazu svému od uniformy až přes výzbroj, což bude zjevně nutnost s ohledem na prostředí, kde se bude vše odehrávat. Má být jako vždy rozsáhlé a jako obvykle i detailnější, než v předchozích hrách.

Google Earth - prostředí pc hry Arma 3 bylo opět vymodelováno podle reálných geografických dat. Lepší pak bude i interakce postavy s okolím a objekty díky zapojení PhysX a přepracovaného animačního systému.

Válka on-line - Arma 3 bude samozřejmě podporovat multiplayer v kooperaci i v konkurenčních módech, které budou mít podobu scénářů. Arma 3 nezapomene na podporu modifikací. Bude obsahovat pnou verzi editoru misí, jak tomu bylo i v předchozích dílech.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (10)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna