Proč není více kusů sběratelky Fallout 4?

Prý to není umělý nedostatek.

Když se podíváte na kterýkoli obchod v ČR i zahraničí, všude už jsou Pip-Boy edice Fallout 4 dávno rozebrané. Někdy na trh bývá záměrně uveden jen velmi omezený počet, aby se vytvořil umělý nedostatek a vše bylo vzácné. Jindy je zase potřeba eliminovat riziko pro výrobce, který má velké náklady a není si jistý, zda pak vše udá zákazníkům.

V případě sběratelky pro Fallout 4 tomu je ale úplně jinak, vysvětlila Bethesda. Prý by hrozně ráda uspokojila více fanoušků - což ji docela věříme, znamenalo by to pro ni větší výdělek - ale prostě to nejde.

"Dostali jsme se do bodu, kdy jsme jednali s továrnami a bylo nám řečeno, že více kusů nezvládnou, omlouváme se," zdůvodnil nedostatek Pete Hines pro GameSpot s tím, že prý prodali každý kus, co mají. Přesný počet neprozradil, ale prý bude Pip-Boy edic více než kterékoli jiné jejich sběratelky v minulosti.

Také vysvětlil, že to není tak, že by tyhle verze hry za 120 dolarů někde ležely hotové na skladě, než nastane termín vydání. Teprve se musejí vyrobit, továrna prý kvůli nim dokonce přesunula část zakázek někam jinam, ale více jich ani tak vykouzlit nedokáže. Běžnou edici listopadového Fallout 4 si stále můžete předobjednat na Alza.cz.

1
2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna