Partnerství Nvidia s Call of Duty Black Ops 3

Od výrobce grafických čipů ze společnosti Nvidia nám dorazila zpráva týkající se jejich spolupráce s Activision na prezentaci listopadového Call of Duty: Black Ops 3 na probíhajícím veletrhu Gamescom v Německu. Níže citujeme překlad v původním znění a přihazujeme nové obrázky ze hry i nový vývojářský deníček, kterak Nvidia spolupracuje třeba i na Rainbow Six Siege:

Při svých launčích strčí do kapsy i hollywoodské premiéry. Její příznivci se po tisících schází ve sportovních arénách, aby sledovali soupeření oblíbených hráčů. Více než 100 milionů lidí si pořídilo některou z verzí téhle hry. Jedná se o obrovský kolos a blockbuster herního průmyslu, frančízu Call of Duty.

Každý launch Call of Duty bývá veliký. I proto jsem nadšený ze spolupráce NVIDIE a Activisionu kolem GeForce grafik a veleočekávaného Call of Duty Black Ops III od Treyarchu, která se odehrává tento týden na Gamescomu v německém Kolíně nad Rýnem.

NVIDIA stánek C40/B41 v hale 8 nabídne ve světové premiéře možnost vyzkoušet si Call of Duty Black Ops III multiplayer na PC. Jako bonus získá každý, kdo se k tomu dostane také beta klíč. Může se zúčastnit testování a dát zpětnou vazbu, která pomůže odladit finální hru.

Na Gamescomu bude Call of Duty Black Ops III prezentováno na skvělých 4K monitorech a dvojicích grafických karet NVIDIA GeForce GTX Titan X zapojených v SLI. Jelikož Treyarch optimalizuje Call of Duty Black Ops III pro PC hráče, NVIDIA podpoří jeho snahy a pomůže zapracovat některé ze svých speciálních efektů.

To je samozřejmě velká věc ve všech ohledech. Poslední díl Black Ops série se stal nejúspěšnějším uvedením na trh v rámci zábavního průmyslu toho roku, a také nejhranější online hrou poslední generace. Ale Call of Duty je víc než jen velké. Frančíza Call of Duty nepřetržitě přináší hry, které jsou skutečně poutavé a zábavné. Nabízí skvělé kampaně, donekonečna opakovatelné multiplayery nebo inovativní Zombie módy. No a prostě se stalo, že se Call of Duty potkalo s mým oblíbeným herním žánrem first person stříleček.

Grafické akcelerátory NVIDIA se ovšem také starají o spoustu parádních dem a skvělých her s neuvěřitelými speciálními efekty. Hráči si mohou prohlédnout VR dema běžící na NVIDIA systémech po celé výstavní ploše. HTC Vive předvede na NVIDIÍ poháněných VR systémech dema Balloon, Food Maker, Tiltbrush a Aperture (Portal). Oculus Ukáže Eve: Valkyrie a Airmech.  Microsoft láká návštěvníky na svůj stánek na DirectX 12 tituly Fable a Gigantic, běžící na NVIDIA herních mašinách. Gaijin nabízí ukázku technologie NVIDIA PhysX Destruction ve své free-to-play MMO bojové hře.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna