Warcraft 4 může být, připustil Blizzard

Nahozená udička.

1

Patří to do kategorie zpráv, že ještě není nic jistého, jen se o tom nahlas uvažuje. Přesto to nepochybně všechny staromilce a pamětníky potěší.

Blizzard snad vůbec poprvé oficiálně prohlásil, že zváží návrat k real-time strategické sérii Warcraft. Její poslední třetí díl, resp. datadisk The Frozen Throne, vyšel už v roce 2003.

Stát by se tak mělo v době, jakmile dokončí třetí rozšíření StarCraft 2, Legacy of the Void, uvedl jeho producent Tim Morten. Ačkoli zároveň varoval, že pro RTS tým v Blizzardu mají i nějaké jiné neupřesněné nápady, které pak mohou dostat přednost.

"Když slyšíme, že hráči volají po novém RTS obsahu do univerza Watcraft, je to pro nás velká odměna. Až uzavřeme příběh StarCraft 2, sedneme si s celým týmem a pobavíme se, co podniknout dál. Možné je cokoli," řekl pro IGN.

Tato nahozená udička už ostatně patří do nepřímého průzkumu trhu, kdy lidé v Blizzardu jistě budou sledovat diskusní fóra na herních webech, takže jim můžete dát i zde na vědomí, jestli byste o Warcraft 4 stáli. S oživením zájmu o strategie a růstem PC hraní by jeho vzkříšení dávalo rozhodně smysl, i kvůli poklesu počtu předplatitelů World of Warcraft.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Zdarma Borderlands: The Handsome Collection a také Arx Fatalis

Dvě hry a veškerá DLC v jednom balení + starší RPG.

Série Zaklínač má 50 milionů hráčů

Další milník + rekordní čtvrtletí.

Už oficiálně: druhou PS Plus hrou na červen Star Wars Battlefront 2

UPDATE + hned dva časopisy vábí na odhalení PS5 příští týden.

Nejvíce zpětně kompatibilní nextgen konzolí bude Xbox Series X, pyšní se Microsoft

S tisíci funkčními hrami v den vydání, včetně vylepšení.

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna