Vykolejený vlak ve 4 minutách z Assassins Creed Syndicate

Po čase nové video.

Na to, že má letošní díl Assassina vyjít už za měsíc, není nikde moc vidět. IGN se rozhodli s tím něco udělat vypuštěním nových čtyř minut z hraní, které má dokázat, že Syndicate není pouze o kradmém postupu.

Po cutscéně s fantasticky zpracovanými obličeji postav se bez jakéhokoli skrývání natvrdo probijete střeženou oblastí a zavraždíte cíl, což je z videa záměrně vystřiženo, aby nic nevyzradilo z příběhu.

Pak naskočíte na parní vlak jedoucí začouděným industriálním Londýnem, takže nějaké kochání se okolní krajinou určitě nečekejte - i kvůli zvolenému úhlu kamery snímající boje na blízko na střechách vagónu. Jenže protivníci s koňským spřežením poblíž na vás pak vyzrají přehozením výhybky, čímž pošlou nebohý vlak i s vyděšeným strojvůdcem na slepou kolej a skončí to podobně jako v Uncharted či Tomb Raiderovi.

Assassins Creed Syndicate pro PS4/X1 má vyjít koncem října, PC verze pak po půlce listopadu - rezervujte na Alza.cz, vše o hře na EG najdete na tomto linku, včetně traileru o londýnských horizontech.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (14)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna