HW nároky Fallout 4 do 14 dnů

+ plakát a další drobky.

Twitterový účet Peta Hinese z Bethesdy se stává cenným zdrojem novinek o Fallout 4, nejsledovanější hře podzimu od vás, čtenářů Eurogameru (viz i včerejší info o neexkluzivitě DLC).

Protože čím dál častěji zaznívají otázky na hardwarové nároky, reagoval marketingový šéf výrobce takto: "Obvykle zveřejňujeme systémové specifikace zhruba měsíc před vydáním."

Jelikož se píše konec září a hra se má objevit 10. listopadu, znamená to, že požadavky Fallout 4 bychom se měli dozvědět už za čtrnáct dnů odteď. Pokud tedy Bethesda dodrží to své "obvykle" a neudělá to tentokrát jinak... Každopádně se to může někomu z vás hodit, pokud se zrovna chystáte upgradovat PC.

Hines dále okomentoval spekulace o velikosti hry jen 28 GB - prý že ještě žádné takové informace nevypustili. Buď je tedy údaj na Xbox Store pouhým odhadem, nebo ho ještě MS nesměl dát ven, protože se třeba může počet GB navýšit (?).

Když při hraní Fallout 4 budete levelovat, musíte si vybrat buď navýšení svého S.P.E.C.I.A.L. nebo svých perků, ale nemůžete udělat to samé najednou při jediném levelování, upřesnil také.

S tím souvisí předobjednávkový bonus (Alza.cz), který možná minule zapadl - každý prý dostane ke hře plakát ukazující všechny perky, které jsou ve hře k nalezení. Níže náhled záměrně v nižším rozlišení, aby tento dárek neztratil smysl:

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna