Vyzkoušejte si Assassins Creed Syndicate dva týdny v předstihu

Londýn na okraji Prahy.

ConQuest entertainment, distributor UbiSoftu v ČR a na Slovensku, oznámil, že pro For Games probíhající od 8. do 11. října 2015 zajistil ve spolupráci s polskou pobočkou Ubisoftu hratelnou demoverzi připravovaného pokračování slavné série Assassins Creed, s podtitulem Syndicate (koupit na Alza.cz), a to na konzolích PlayStation 4. Stane se tak dva týdny před vypuštěním plné verze do obchodů.

"V této verzi hry budou mít návštěvníci výstavy možnost zahrát si jednu misi v roli Evie Frye, jedné ze dvou hratelných postav v Assassin's Creed Syndicate. Kromě možnosti hrát teprve potřetí v historii série za ženskou postavu si hráči vyzkouší také většinu nových herních mechanik, které tento díl přináší, jako je např. pohyb pomocí vystřelovacího háku, přepracovaný soubojový systém, možnost využití prostředí ke zneškodnění nepřátel a spoustu dalších," uvádí pozvánka.

Fanoušci série prý budou mít více důvodů zastavit se na stánku Assassins Creed na výstavě v pražských Letňanech. Ať už jde o možnost setkat se s cosplayery z Assassin's Creed Cosplay - Czech Brotherhood, vyfotit se s nimi (nebo klidně sami) na pozadí motivů ze hry nebo si třeba nechat zhotovit dočasné airbrush tetování.

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Nečekaný primát Borderlands 3

Nejhledanější na...

Hardwarový týdeník hráčů - 38/2019

Alternativa pro Joy-Cony, vzdělávací podložky, Logitech myš nejen pro hráče.

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna