Odnáší si i datadisk pro Zaklínač 3 vysoké známky z recenzí?

Známe odpověď + 15GB patch.

Dnes v podvečer vypršelo embargo na zahraniční recenze prvního velkého datadisku Srdce z Kamene pro Zaklínač 3. A všichni se shodují, že důstojně navazuje na vysoké kvality základní hru.

GameSpot s 9/10 považuje rozšíření za pamětihodné, jako by šlo o součást vyprávění originálu, jednu z jeho příběhových linek. Vyzdvihl chytré dialogy, že postava Shani září mezi dalším obsazením a že vaše činy ovlivňují hlubší témata. Nelíbily se jen otravná minihra a detektivní sekce.

Španělské IGN neváhalo udělit 95%, když chválí novou zápletku a intenzitu střetů postav. Na druhou stranu je prý škoda, že datadisk nerozvíjí Geralta a že chybí nějaká nová oblast k prozkoumávání.

Stejnou známku dalo holandské XGN, podle nějž to je plnohodnotné dobrodružství s deseti hodinami zábavy na vymazlené mapě, kterou můžete objevovat znovu. Jediným mínusem má být to, že na začátku DLC potřebujete dostatečně silné vybavení.

GameReactor dal 8/10, protože boje s bossy jsou prý obtížné, mohlo by ve hře být více vedlejších úkolů i větší nové oblasti. Za pozitiva označil temný příběh, postavy a dostatek nového obsahu.

Nejníže šel zatím francouzský Gameblog se 7/10, rovněž stěžující si na bosse ve dvou třetinách datadisku, na jeho tempo a také na pocit, že se nikam dál neposouváte. Klady opět fascinující postavy i zdatná realizace herního světa.

Na závěr zmíníme italské EveryEye tasící 9/10 za vysokou hodnotu za cenu 10 eur. Domácí média zatím přídavek vycházející příští týden (Alza.cz, Muve.cz) neobdržela.

Velmi brzy také vyjde zásadní patch, který má na konzolích velikost 15 GB (na PC může být o něco menší), který Zaklínače 3 posune na verzi 1.10 a seznam 600 změn/oprav je opravdu dlouhý.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna