Nejpomalejší internet, jaký potřebujete k Need for Speed

+ změny oproti betě.

Na online obchodech Xbox Store a PlayStation Store se objevily specifikace plné verze těchto závodů, které na konzole přifrčí už začátkem listopadu (Alza.cz), zatímco PCčkáři to musejí vydržet do jara.

Protože je Need for Speed povahou ryze online hrou a vyžaduje být permanentně připojen, jednou ze základních informací je, jak rychlý internet po vás bude chtít: oficiálně se uvádí aspoň 192 Kbps. To by v našich končinách neměl být problém, i kdyby mělo jít o mobilní připojení.

Kdo se rozhodne pro digitální verzi, čeká ho download 18 GB, které se ovšem na harddisku po instalaci rozrostou na 36 GB.

EA se také ohlédli za nedávným uzavřeným betatestem NFS (viz 9 minut videa). Mnoho jeho účastníků prý komentovalo systém vývoje, čímž se myslí to, že jste svou garáž naplnili nejrůznějšími vyladěnými bouráky příliš svižně. Toto má být ve finále vybalancováno, aby vše probíhalo "normálním tempem".

K určitým úpravám došlo i u umělé inteligence soupeřů, kteří proto v plné verzi nebudou tak zdatní jako v betě. Až v pozdějším patchi do hry přibude možnost zkopírovat už jednou hotový design auta ve Wrap Editoru.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

15 minut z hraní GTFO ve stylu Vetřelce

Survival hororový co-op pro čtyři.

Je snad toto redesignovaný Sonic?

Uniklé obrázky s upraveným ježkem.

Xboxové krabicovky už vynášejí Capcomu méně než ty pro Switch

Jeho finanční výsledky i s podílem digitálu.

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna