Ode dneška přesně za týdne přijde na trh očekávaná hra Halo 5: Guardians. Půjde o další z velkých exkluzivit pro Xbox One, kterými Microsoft během podzimu zásobuje všechny obdivovatele Mastera Chiefa, jehož osudem se bude tento díl podrobně zabývat.

1

"Fanoušky série jistě potěší dvě překrásná provedení ovladače a samotná konzole, která má velikost harddisku 1 TB," komentoval to zástupce domácího obchodu JRC.

Narážel také na nový stříbrný bezdrátový gamepad za 1799 Kč a o něco málo dražší tmavě zelený gamepad. Oba budou existovat jen v limitované edici k příležitosti vypuštění Halo 5.

Pokud ještě Xbox One nevlastníte, nabízí se potom na JRC balení se speciálním designem konzole a s příloženou plnou hrou Halo 5 za 13 490 Kč. Více o ní pojednávalo nedávné rozbalování krabice.

Master Chief se vrací zpět do akce a bude to stát za to. UNSC se obrátilo proti němu a vyslali na něj svého hlavního lovce hlav v podání Spartana Locka. Halo 5: Guardians poskytne vizuálně ohromující zážitek. Skvělý engine posouvá grafiku, osvětlení, animace i zvuk na zcela novou úroveň. Všechny důležité součásti jsou přepracovány přesně pro Xbox One, abyste si mohli hraní vychutnat z pohodlí svého gauče. Příběh samotný tak bude rozdělen na hru za ikonického Master Chiefa a agent Locke. Master Chief bude bojovat společně s Blue Team, který mohou hráči znát z širšího světa hry a Locke bude mít pod kontrolou Fireteam Osiris.

Co vás čeká? FPS střílečka exkluzivně pro Xbox One. Strhující nová kampaň, která vás uvede na cestu k vyřešení tajemství, které ohrožuje celou galaxii. Intenzivní 4vs4 Arény - zápasy budou vyvážené a poskytnou hodiny zábavy. Co-op - kooperativní mód, který umožní užít si hru s přáteli. Hra by měla umožňovat, jak lokální co-op, tak i ten onlinový. Při vydání obsáhne titul 20 rozdílných multiplayerových map. Dalších 15 jich vyjde později v podobě stažitelných přídavků zdarma.

Tento článek je placenou inzercí.

Reklama