Přináší nové technologie, lepší zařízení, vyšší výkon, menší spotřebu, koukavější design a spoustu dalšího. Chceš mít na stole to nejnovější, s maximálním výkonem, zároveň si vše během pár vteřin zabalit a vzít s sebou na chatu, do školy, k babičce nebo na dovolenou?

Zapřisáhlé vyznavače desktopových počítačů potěšíme třeba příště, dnes si budeme povídat o stejně výkonných strojích, jen v menším provedení, tedy noteboocích. A to ne jen tak ledajakých! O herních mašinách s drakem v srdci i na těle. Nejnovější černo-červeno-bílá monstra MSI Gaming nabízí moderní design promyšlený do každého detailu.

Tyto „drobečky" není radno podceňovat, dračí síla je v první řadě reprezentována samotným srdcem - procesorem Intel Core i7 6. generace, postaveným na nové 14nm architektuře. Platforma Intel Skylake má oproti předchozí generaci opět nižší spotřebou a vyšší výkon. Laicky řečeno toho nový Intel Core i7 6820HK méně sežere, a přesto udělá větší humbuk, až o 30 % v porovnání s procesorem Intel Core i7 4720HQ.

1

Nekompromisní grafický výkon napříč všemi modely obstarají NVIDIA GeForce GTX 980, GTX 980M, GTX 970M nebo GTX 960M, díky kterým naplno využijete potenciál DirectX 12. Obraz, jakožto jeden z nejdůležitějších faktorů na bitevním poli, je s technologií True Color přesnější a věrnější realitě. Specialitkou u modelu MSI GT72 Dominator Pro G je využití NVIDIA G-SYNC, technologie minimalizující trhání obrazu díky synchronizaci snímků mezi grafickou kartou a displejem.

Rychlost podtrhuje podpora extrémně výkonných PCI-E NVMe SSD disků s rychlostí čtení až 2200 MB/s. U některých modelů dokonce díky Super RAID 4, nejnovější generaci RAID 0, je rychlost čtení přes 3300 MB/s. Upgradu se dočkala také operační paměť. Nově herní notebooky MSI podporují DDR4 paměti s frekvencí 2133 MHz.

Podmanit si tyto nadupané stroje se může zdát jako nesplnitelná mise, to však neplatí! Přesně vyladěná a velmi odolná klávesnice SteelSeries s výrazným podsvícením zaručí hráčům plnou kontrolu a pohodlí.

2

Herní vřavu i vaši nejhlasitější hudbu uslyšíte na míle daleko a stejně kvalitně, jako ze studiových repráků. Dynaudio reproduktory nejen, že probudí vaše sousedy, ale hudbu z nich si užijete v každém koutu místnosti díky technologii Nahimic Audio Enhancer zaměřující se na reálné prostorové zvukové efekty. Až na vás sousedi přijdou a budete muset přepnout do sluchátek, nezoufejte, u modelů řady GT a GS s procesory Intel Skylake je SABRE Audio DAC převodník, který vymáčkne z vašeho headsetu maximum.

Zkrotit takový výkon není žádná sranda. Více výkonu znamená více ohně pod kotlem. Exkluzivní technologie MSI Cooler Boost 3 ale zchladí každou horkou hlavu, má dva okruhy chlazení - zvlášť na procesor a zvlášť na grafickou kartu. Jednoduché a účinné.

Ať si vyberete nekompromisní modely GT72/GT80, ultralehké a výkonné notebooky GS60/70 nebo sáhnete po všestranných GE62/72, vždy získáte maximální výkon a nejnovější technologie. Herní notebooky MSI Gaming s procesory Intel Skylake kup na CZC.cz

Reklama

O autorovi

PR článek

PR článek

Redaktor