Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 18. listopadu

Nahé postavy ve Fallout 4, procházka po Everestu nebo PC patch na Black Ops 3.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Netrvalo to příliš dlouho a na PC verzi Fallout 4 už samozřejmě existuje mod, který umožní svléknout postavy ve hře úplně donaha. Samozřejmě s dodělanými všemi patřičnými orgány. Čuňata si ho mohou stáhnout na tomto odkazu (musíte být zaregistrovaní).

- V USA tento týden vychází na PS4 a PS Vita Super Star Wars, klasická platformovka ze SNES konzole. Hra má všechny možnosti PS4 jako trofeje, ukládání, žebříčky a vylepšený vizuál a ovládání.

- Chtěli jste se někdy projít po Everestu, ale nemáte na to fyzičku? Umožní vám to tento speciální program pro virtuální realitu.

- Do Forza Motorsport 6 přibudou mikrotransakce. Za reálné peníze si můžete nakoupit tokeny, se kterými pak můžete nakupovat nová auta, upgrady nebo Mod Cards. Lze koupit například 20 tisíc tokenů za 65 liber...

- Black Ops 3 vyšel na PC s řadou problémů, z nichž velkou část by měl opravovat nedávno vydaný patch. Velký problém byl u lidí, kteří mají i5 procesory a jak se zdá, problém s leakováním paměti byl opraven a hra už běží dobře.

- Na této speciální stránce můžete sledovat, jaké všechny sběratelské věci jste už našli ve Fallout 4, a které vám ještě chybí. Můžete si tam i pustit videa ukazující, kde jednotlivé věci najdete.

- StarCraft II: Legacy of the Void se prodalo přes jeden milion kusů po prvním dnu prodeje.

- Venku je demoverze Football Manager 2016, kde si můžete zahrát šest herních měsíců a vše, co v demu uděláte, pak lze také přenést do plné hry. Demo si můžete stáhnout na Steamu.

- Takhle vypadá epická bitva mezi všemi Legendary nepřáteli ve Fallout 4 naráz. Kdo je nejvíc... legendary?!

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna