Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 20. listopadu

NBA 2K16 zdarma na X1, Fallout mod s příšerami jako mazlíčky a boží indie hra.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- NBA 2K16 je tento víkend na Xbox One zdarma. Pokud máte zlatý Xbox Live účet, můžete si od pátku stáhnout free trial, díky kterému získáte přístup do kompletní hry. Jenom pozor, musíte stáhnout pěkných 45 GB dat.

- Do Fallout 4 vznikl mod, který vám umožní nechat si monstra jako domácí mazlíčky. Kdo by nechtěl mít jako mazlíčka deathclawe? Mod si můžete stáhnout na tomto odkazu.

1

- Chivalry: Medieval Warfare přijde na PS4 a Xbox One v prosinci. Přesně hned 1. prosince bude k dispozici hra digitálně. Tady se můžete podívat na oznamovací trailer:

- Telefonní číslo, které se objevuje ve Fallout 4 na Vault-Tec, skutečně funguje. Když v Americe zavoláte na "1-888-4-VAULT-TEC", čeká vás tento zábavný rozhovor.

- Rocket League Chaos Run DLC přijde na PS4 a PC v prosinci. Obsahovat bude nové Battle Cars, nové Decals, paint types, kola a spoustu dalšího.

- Mohl by se stát Push Me Pull You novým indie hitem na PS4? Chystá se vydání také na PC a zdá se, že by mohlo jít o velmi zábavnou legraci vycházející ze sportovních her. Alespoň dle traileru.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna