První patch na PC verzi Fallout 4 vyjde příští týden

Update na konzole bude co nevidět.

Bethesda zveřejnila, že Fallout 4 čeká příští týden první patch.

1

"Je pravda že volnost, kterou naši hry nabízejí, může vést k některým nečekaným následkům, které jsou občas špatné. To se stává, když hra kombinuje příliš mnoho neočekávaných elementů najednou," píší na svém oficiálním blogu.

Uvádějí, že stovky jejich testerů odvedli vynikající práci, ale ani stovky se nemohou vyrovnat několika milionům hráčů.

"Náš proces aktualizace hry bude probíhat tak, že nejprve vydáme beta patch na Steamu, než vyjde plná verze patche na PC. Pak budou následovat konzole," vysvětluje Bethesda. "Tento proces pro nás dříve fungoval skvěle a umožňuje nám opravit rychleji více chyb."

"Očekávejte, že bude více updatů, které budou menší a častější, než ty velké. To nám umožní ujistit se, že každá oprava funguje správně, protože každá změna může mít nečekané vedlejší efekty v takto velké hře. Očekáváme, že beta patch vyjde příští týden."

Bethesda zatím nezveřejnila, na jaké největší bugy se zaměřují jako první. Rozhodně ale nehodlají snížit obtížnost.

"Víme, že toho na vás hra hodí hodně najednou. Je tam mnoho momentu, kdy si říkáte: Jak to funguje? Jak to přežít? Přesně tak by se měla vaše postava cítit. Ti, kteří to překonají, by se pak měli ohlédnout a říct - dokázal jsem to, už vím jak tento svět funguje a je můj."

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna