Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 30. listopadu

Grand Theft Auto se Star Wars tématikou, rostery v PES 2016 nebo výbuchy v Just Cause 3.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Chcete trochu Star Wars feelingu ve svém Fallout 4, když se blíží premiéra nového dílu? Není problém. Stačí si stáhnout tento mod přidávající do hry světelné meče. Díky tomuto modu můžete mít zase na nebesích Hvězdu smrti.

- StarCraft II: Legacy of the Void už má opravdu šílené profesionální matche. První turnaj se konal ve Švédsku. Takhle vypadal souboj mezi TY (Terran) vs. Parting (Protoss). Má to hodinu a 40 minut, ale všichni fanoušci StarCraftu by se měli rozhodně podívat.

- Aktualizace sestav v Pro Evolution Soccer 2016 by měla konečně přijít tento týden. Data Pack #2 vychází 3. prosince, tedy ve čtvrtek. Kromě rosterů budou aktualizovány i některé mezinárodní dresy, 51 podob skutečných hráčů a osm nových druhů kopaček.

- V Just Cause 3 budou moc pěkné výbuchy. Tady se můžete podívat na jejich montáž:

- Do GTA Online přibyl nový mód Running Back. A je to v podstatě zběsilý fotbal s auty. Vypadá hodně zábavně.

- Když už jsme u Grand Theft Auto, co takhle GTA 5 se Star Wars tématikou?

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna