Potvrzeno DiRT Rally pro konzole

+ ostrá PC verze venku.

Codemasters dnes odpoledne oficiálně ohlásili to, o čem se spekulovalo na základě úniků z ratingových organizací. Jejich závody DiRT Rally (preview, LETS PLAY) skutečně vyjdou i pro PlayStation 4 a Xbox One, přesně se tak stane 5. dubna 2016. V ten samý den přijde na pulty obchodů i krabicovka pro PC ve spolupráci s Koch Media, tzn. dorazí také do ČR (Alza.cz).

V čem bude hraní na konzolích jiné, ptáte se? Na obou hra cílí na 60 snímcích za vteřinu a využije jejich specifické vlastnosti (Remote Play na PS4, Challenges na X1 atd.). Jinak ovládání, kamery a pocit z řízení zůstane totožný.

Tvůrci pro RedBull říkají, že se snaží simulátor rallye zpřístupnit širokému publiku včetně nováčků, takže by vše mělo být od začátku vybalancované a měli by se jízdu postupně naučit.

Dnes se také velmi kladně hodnocená PC verze DiRT Rally na Steamu přehoupla z Early Access do ostré podoby. Stávajícím majitelům hry přináší update Winter Wonderland s novou tratí v zasněženém Švédsku, podporu Steam Workshop a dva nové vozy (Hyundai Rally + Volkswagen Polo Rally). Okolo nový trailer a obrázky:

1
2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna