Assassins Creed Chronicles z Indie a Ruska ožívá

Termíny, detaily, obrázky.

UbiSoft si s uzavřením plánované trilogie 2.5D plošinovek ze známého univerza dal pořádně načas. Úvod z Číny vyšel už letos v dubnu a od té doby nebylo po Assassins Creed Chronciles vidu ani slechu.

Až před okamžikem oznámil, že druhý díl z Indie vyjde pro PC/PS4/X1 digitálně 12. ledna a ten závěrečný z Ruska krátce poté 9. února. V tento den navíc kompletní balení Assassins Creed Chronicles dorazí na pulty kamenných obchodů jako krabicovka a pak začátkem dubna dokonce i v konverzi pro handheld PlayStation VITA.

1
2

V indické epizodě zavítáte do roku 1841, kdy se vyostřuje napětí mezi Sikh Empire a East India Company. V roli postavy Arbaaz Mir z Assassins Creed: Brahman musíte ochránit přátele, zatímco se pokusíte obdržet tajemný předmět ukradený Templáři.

Závěrečná epizoda se odehraje začátkem 20. století v Rusku, kde se Nikolai Orelov známý z Assassins Creed: The Fall a The Chain snaží opustit Řád pro poklidný život s rodinou. Jenže je postaven před poslední misi: ukrást pradávný artefakt z domu, kde zadržují rodinu a je potřeba utéct Templářům i s Anastasií.

Nové obrázky:

3
4
5
6

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna