Řidičem městského autobusu v Bus Simulator 16

Čím vším přidá na autenticitě?

Němečtí specialisté přes simulování všeho možného z Astragonu blíže představili Bus Simulator 16. Ano, hádáte správně, je to hra na řidiče městského autobusu, která pro PC vyjde už 20. ledna 2016.

Až překvapivou propracovanost tohoto povolání se vším, co k němu každý den patří, předvádí vývojářský deníček. Nebude to totiž zdaleka pouze o pouhém řízení autobusu 3D ulicemi, nový ročník se více zaměří na interakce s městem, pasažéry a další běžnou pracovní náplň při vykonávání tohoto zaměstnání.

Klasikou je pozdě dobíhající pasažér k pomalu odjíždějícímu autobusu. Jak se v této situaci zachováte, budete hodní a otevřete mu znovu dveře, nebo prostě ujedete? Jindy zase nějaký chlapík stojí ve dveřích, což znemožňuje jejich řádné zavření, takže ho musíte požádat o nápravu. A pokud se dveře samy zaseknou, musíte vstát z křesla řidiče a dojít je osobně zavřít manuálně, protože jízda s otevřenými prý nedělá dobrotu...

Když ve městě dojde k zácpě, vaše inteligentní navigace vám dopředu poradí, kudy se dá kritický úsek objet, abyste neztráceli čas a získali reputaci u cestujících. Ta prý bude mít ve hře důležitou roli pro růst firmy a vydělávání peněz. Ty budete muset v realistické minihře vybírat při nástupu lidí do pokladny, vypočítat, kolik jim máte vrátit, a zároveň se snažit, abyste vše zvládli co nejrychleji a nenabrali zpoždění. A složitých situací k řešení zažijete v Bus Simulator 16 spoustu, od nehod, přes auta blokující cestu až po nástup vozíčkáře. Nebude chybět ani popíjení kávy v depu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna