Nesmyslné spekulace o datu Cyberpunk 2077

Vánoce 2016 ani náhodou.

1

Svět zase jednou obletěl drb, který automaticky přebrali snad všichni a málokdo se nad ním aspoň trochu zamyslel či se ho pokusil věrohodně ověřit.

Německý Gamereactor s odvoláním na "zdroj blízký studiu CD Projekt Red" tvrdí, že futuristické akční RPG Cyberpunk 2077 údajně míří na vydání už koncem roku 2016. A že je snad možné, že nejprve vyleze PC verze a až později na zatím nepotvrzené konzole.

Vývojáři přitom dříve řekli, že příští rok nestihnou. A tento výplod něčí fantazie dnes odmítli komentovat.

Lidé, kteří studio nedávno navštívili a jsou s pořád ještě docela raným stavem vývoje Cyberpunku důvěrně seznámeni, tuto spekulaci považují za naprostý nesmysl.

"Byl bych opravdu velmi překvapen, pokud by Cyberpunk vyšel ve 2016. A rozhodně to nebude na jedné platformě dříve než na ostatních. Čtvrté čtvrtletí 2017 mi připadá realističtější. Nedivil bych se, kdyby hra sklouzla do 2018," uvedl například reportér Eurogameru Robert Purchese na svém Twitteru.

CD Projekt vždy razil, že s Cyberpunk nemá kam spěchat, zvlášť po hodně prodávaném Zaklínači 3, se kterým stále ještě není hotov. Jak Purchese dodal, i v polském studiu dělají pouze lidé, kteří teprve nedávno dokončili neuvěřitelně stresující projekt, a nelze čekat, že by si finišování něčeho velkého tak brzy zopáknuli.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Zahájena beta Back 4 Blood

Jak na předčasný přístup?

10. srpna v šest večer proběhne vysílání Microsoftu o nezávislých hrách

Včetně oznámení od Rebellionu či Chump Squad, tvůrců The Artful Escape, Ollie Ollie World a Library of Ruina.

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna