Firewatch úplně od začátku a bez rušení komentářem

20 minut poprvé z PS4.

Verze hry pro PlayStation 4 nevypadá zdaleka tak pěkně jako ta PCčková a potýká se s určitými problémy při streamování otevřené krajiny, resp. načítáním detailů při přiblížení, zřejmě kvůli použitému pluginu do Unity enginu.

Každopádně v těchto 20 minutách uvidíte opět pouze variaci na to samé, co tu už několikrát bylo, což je od tvůrců z Campo Santo rozumné, že nechtějí vyzradit vše dopředu. Novinkou tentokrát je, že vše sledujete od úplného začátku Firewatch, vč. příběhového pozadí, a hlavně bez rušivého komentáře, takže se naplno ponoříte do atmosféry. Do hledání cesty na mapě chráněné krajinné oblasti, při zastávce v jeskyni nebo oslňování baterkou od neznámého člověka.

V závěru po vyloupení věže se pak dozvídáme, že ve hře patrně nebude žádná střelná zbraň, protože, jak říká vaše nadřízená ve vysílačce, není příliš moudré, aby někdo na samotě disponoval pistolí, kterou by při depresích mohl obrátit proti sobě. Více o této hře pro PC a PS4 vycházející v únoru v kompletním pokrytí EG.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna