Homeworld: Deserts of Kharak znovuoznámen

+ brzký termín, trailer, detaily.

Hra původně známá jako Hardware Shipwreckers, kterou pod sebe po odkoupení práv vzal Gearbox, nabývá reálných rozměrů. Vyjde už 20. ledna 2016 pod názvem Homeworld: Deserts of Kharak za odvážnou cenu 46 eur jen digitálně. Viz Steam, kde k předobjednávce získáte Homeworld Remastered Collection (pokud už máte, tak 20 procent slevu). Nový trailer:

Aktuální znovuoznámení připomíná, že jde o sci-fi RTS odehrávající se na povrchu umírající planety Kharak, kde číhá nebezpečí za každou dunou. Abyste tam mohli najít svůj domov, musíte nejprve odkrýt tajemství této pouště. V její jižní části totiž byla objevena nějaká anomálie, která možná spasí zdejší život. V příběhové singleplayerové kampani jste proto vysláni na průzkumnou expedici hluboko do nepřátelského území, do masivního prostředí s krátery a kaňony, aby ještě lidstvo mělo šanci.

Hra vznikla v Blackbird Interactive, studiu složeném z veteránů sérií Homeworld a Company of Heroes. Má být vhodná jak pro nováčky, tak pro fandy minulých Homeworldů. Musíte v ní spravovat suroviny, spravovat válečnou flotilu (vč. leteckých jednotek) a provádět výzkum technologií, abyste přežili. Součástí bude i kompetitivní multiplayer s celou plejádou nastavitelných podmínek k vítězství. Nové obrázky, více na homepage.

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Reklama

Přeskočit na komentáře (3)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna