Odklad Uncharted 4 na konec dubna

Nemilé překvapení.

Ne, tohle není vánoční dárek, jaký si příznivci Nathana Draka přáli. První čtvrtletí tak přichází o nejvýznamnější premiéru a březnový release-list se ještě více vyprázdnil. Ale Sony to moc trápit nemusí, protože na Xbox One nebude v Q1 2016 exkluzivního lautr nic.

Před okamžikem došlo k oficiálnímu odkladu Uncharted 4: A Thief's End z půlky března na 27. dubna (Evropa). Jak tvůrci tento překvapivý krok vysvětlili, když se dosud mělo za to, že vše odsýpá jako po másle?

"Jedná se o dosud největší díl Uncharted a celý náš tým pracuje neuvěřitelně tvrdě, aby čelil výzvám v závěru vývoje a časovému presu. Avšak tím, jak se blížíme finále a uzavření herních levelů, jsme si uvědomili, že některé klíčové sekvence potřebjí dodatečnou péči," vysvětlují Neil Druckmann a Bruce Straley z Naughty Dog.

Prý podrobně zvažovali, jaké mají v nastalé situaci možnosti, a rozhodli se posunout termín. Prý cítili, že to bude pro hru to nejlepší, stejně jako pro fanoušky, kterým se za delší čekání upřímně omlouvají.

Uncharted 4 se mělo původně objevit už letos na podzim, zažívá tak již několikátý posun. Další zdržený by prý už nastat nemělo, neb se jinak vývoj chýlí zdárně ke konci. Předobjednávat můžete na Alza.cz.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (13)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna