Bloodborne pro PC, slibují prospekty

Byl jednou jeden líný grafik.

Docela vtipný přešlap se při víkendu vynořil v reklamních prospektech na novou základní desku pro PC hráče od hardwarového výrobce MSI a od některého prodejce notebooků Acer.

Obě firmy při propagaci svých nových produktů neváhaly použít známý motiv z obalu PlayStation 4 hitu Bloodborne, jako by existoval i pro PC. Ačkoli to je samozřejmě naprosto vyloučeno, když jde o exkluzivitu financovanou Sony a ty na počítače nikdy nezamíří.

1

Pokud to není myšleno jen v duchu, že si na pozadí v notebooku můžete dát wallpaper z Bloodborne, dalo by se to při zahnání do extrému považovat za klamavou reklamu.

2

Zábavné jinak je, jak se takový omyl může přihodit. Nezasvěcený nebo nenápaditý grafik, které tyto materiály připravoval, prostě zadal do Google "2015 videogame" a jako asi desátý obrázek v pořadí mu vyplivl koláž z Bloodborne, Batmana, Zaklínače 3 a Metal Gear Solid 5. Načež tento obrázek vzal a bez rozpaků ho hodil na pozadí produktové stránky MSI o základní desce pro PC progamery, kde visí dodnes, aniž by někdo řešil, že to pochází z PS4 hry.

Reklama

Související obsah

Odsun Mafia 1 rebootu na později, jak jsme se obávali

+ kdy přesně uvidíme první záběry z hraní?

Halo 3 pro počítače má přesný termín

Další hra z dřívější kompiilace.

Získej 40 000 Kč hraním LoL a WoT, startuje OMEN Summer Series

Nastartujte motory, vylaďte svá obrněná vozidla!

Také na webu...

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna