Nižší cena a sběratelka American Truck Simulator

+ nárok na DLC.

Comgad dnes v poledne oznámil příznivou cenu pro brzký (3. února) simulátor řidiče kamionů, American Truck Simulator. V české PC krabicovce bude stát do 499 Kč (doporučená maloobchodní cena) ve standardní edici a 1099 Kč ve sběratelské edici (objednat na Alza.cz).

Sběratelka obsahuje model amerického tahače v měřítku 1:87, plakát a samolepku. Navíc pro vás připravil skvělý bonus: ke každé zakoupené hře získáte zdarma přístup ke dvěma chystaným DLC Arizona a Nevada!

1

Dlouhé cesty, country v uších, burger u pusy. Evropa je opanována, je na čase vyrazit s tahačem za velkou louži. Máte na to ten správný drive? Předobjednávky právě startují!

Od 3. února 2016 si na rozlehlých silnicích užijete ty nejlegendárnější americké tahače - s profesionálními českými titulky! American Truck Simulator vás vezme na projížďku okouzlující krajinou a po veleznámých kalifornských pamětihodnostech. Rozvážejte důležité náklady, přijeďte na čas a hlavně se neztraťte!

Herní mechanismy jsou založené na vysoce úspěšném modelu hry Euro Truck Simulator 2 a nyní byly obohaceny o zcela nové funkce. Ve hře American Truck Simulator se ocitnete v kůži nájemného řidiče, který vstupuje na místní přepravní trh a který se musí dostat až na vrchol a založit jednu z největších přepravních společností ve Spojených státech.

2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna