Quantum Break také pro PC?

Důkaz z Brazílie.

1

Když xboxový šéf Phil Spencer začátkem roku prohlásil, že by chtěli, ať si hráči mohou svobodně vybrat, kde budou jejich tituly hrát, zda na Xbox One či PC s Windows 10, netušili jsme, že to zajde až tak daleko, resp. že to neskončí s Fable Legends či Gears of War Ultimate Edition.

Brazilská organizace zabývající se věkovým doporučením her už stihla proklepnout Quantum Break pro PC, dokládá záznam z její databáze. Dosud se přitom myslelo, že půjde o vlajkovou hru jara jen pro Xbox One (Alza.cz).

Protože taková věc něco stojí, musel ji to Microsoft nebo tamní distributor zadat zcela vědomě. A zdůvodnění, se kterým přišel nedávno Jonathan Blow u The Witness - že sice nechal zhodnotit hru do budoucna i pro X1, ať si ušetří čas i námahu, byť teď nemá s touto verzí žádné plány - v případě obří korporace moc neobstojí.

Spoluzakladatel finských Remedy ostatně už loni v listopadu řekl, že doufá, že Quantum Break na PC jednoho dne vyjde, tak jako se to stalo s Alan Wake. Nelze však předpokládat, že by to Microsoft dovolil hned na jaře, spíš až s nějakým umělým zpožděním třeba o prázdninách či na podzim.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

První video z nextgen verze FIFA 21

+ o vylepšeních v PS5 verzi.

Plné hry Games with Gold na prosinec přiblíženy

+ novinky v Xbox Game Pass včetně EA Play.

Oficiální rekapitulace ocenění Spider-Man: Miles Morales

Je to nejprodávanější PS5 hra + přenos savů, proč chybí mrakodrap, za oponu natáčení.

- komentáře (17)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna