"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 03:00 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Chtěli byste v příštím Need for Speed režim Speedlist (dedikovaný multiplayerový mód) jako v Most Wanted z roku 2012? Studio Ghost Games se na to ptá v dotazníku.

- Přes 10 tisíc chyb bylo opraveno za jediný měsíc mezi alfou a betou The Division. Tu si už můžete pre-loadovat na všech platformách, máte-li přístup, připravte se na nějakých 26 GB.

- YouTuber TotalBiscuit se rozhodl opustit sociální sítě, už je za něj bude spravovat výhradně asistent. Důvod? Prý ho nebaví, jak každý automaticky očekává, že bude 24 hodin 7 dnů v týdnů reagovat na každého jednotlivého fanouška. Chce poslední roky života kvůli rakovině strávit příjemněji (s rodinou, přáteli, domácími mazlíčky..) než pod palbou věčných haterů. "Chci opět převzít kontrolu nad mým životem a myslím, že budu žít déle, pokud nebudu číst kritiku na internetu," dodal.

1

- Unravel se kvůli zamítnuté žádosti o registraci ochranné známky nebude muset přejmenovat. Jeho tvůrci líčí EA jako "přátelského obra", který je nepotřebuje kvůli penězům, nýbrž pro jejich kreativitu.

- Hideo Kojima si při vizitě zahrál novou VR hru od londýnského studia Sony.

- Dle Amazonu mají TMNT: Mutants in Manhattan vyjít 21. září za plnou cenu.

- Logická hra The Witness získává v recenzích překvapivě hodně desítek.

- Scénárista Dragon Age Inquisition či Star Wars Knights of the Old Republic, David Gaider, po 17 letech opouští BioWare.

- Nahrávka streamu dema Yakuza 6:

- V Sony proběhly organizační změny, sloučila divize Computer Entertainment a Network Entertainment Operations do nového Sony Interactive Entertainment.

O autorovi

- komentáře (6)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Reklama