Únorové plné hry s PS Plus: od desíti k pěti?

+ UPDATE.

UPDATE 18:40 - vše je oficiálně potvrzeno od Sony, na ostatních platformách dostanete tyto hry: Persona 4 Arena Ultimax a Grid Autosport na PS3, Lemmings Touch a Nova 111 pro VITA (poslední jmenovaná i PS3/PS4). Více na blogu, pro srovnání plné hry k Xbox Live Gold zde, níže ještě trailer:

Původní zpráva z odpoledne - Ani únorová nabídka nepřinutí k prodloužení předplatného služby PlayStation Plus či zřízení nového účtu, pokud zrovna dvakrát neprahnete po mulťáku.

Plnými hrami na PlayStation 4 se od 2. února stanou: zeshora viděná hardcore sci-fi arkáda HellDivers a kombinace plošinovky, tower-defense a budování základny Nom Nom Galaxy od tvůrců série PixelJunk.

Obě hry vyšly vloni i pro PC a byly velmi chválené, takže dle mnohých jde o nejlepší kombo za poslední měsíce služby. Kdo však doufal konečně v nějaký áčkový počin, bude další měsíc zklamán. Přiložené hry pro PS3 a VITA ještě nejsou známy, patrně se je dozvíme dnes večer.

Sony se totiž ani tentokrát nepovedlo utajit tituly až do oficiálního oznámení, jelikož se objevily předčasně na záložce PS PLUS v rozhraní PS4 - viz obrázek:

1

Reklama

Přeskočit na komentáře (7)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna