Assetto Corsa pro konzole u nás vydá Comgad

Výčet vlastností.

Domácí distributor Comgad dal na vědomí, že se chopil vydavatelských práv na konzolovou předělávku automobilových závodů Assetto Corsa, oznámenou minulý týden. Zalepí tak akutní nedostatek v tomto žánru na PlayStation 4, kde toho krom NFS, DriveClub a Project CARS moc na výběr není.

Hra pro PS4/X1 k nám dorazí v originální anglické verzi 22. dubna za doporučenou maloochodní cenu 1399 Kč či 49,99 eur. Níže popisek z tiskovky, více viz recenze.

Uchopte do rukou volant těch nejsnovějších závodních aut, zařaďte bleskovou rychlost, sešlápněte pedál až k podlaze a setřete hranice mezi hrou a realitou. V Assetto Corsa najdete více než devadesát vysoce výkonných aut, která jsou vytvořena s úzkostlivou pečlivostí. Ovládání a výkon každého modelu byly založeny na skutečných datech a telemetrii přímo od výrobců. Díky precizně propracovanému ovládání, přizpůsobení vozů a laserovému měření tratí prožijete skutečně strhující požitek z každé jízdy.

Upravte vlastnosti řidiče, kolizní poškození i ty nejmenší detaily na autě a nechte se nadchnout živoucí závodní atmosférou a ryzostí fyzického realismu na více než dvaceti tratích. Soupeřte se svými přáteli i protivníky v nadupaných bestiích, postavte se všem výzvám a projeďte se až na vrchol své závodní kariéry. Tohle není hra, tohle je simulátor! Naláká vás představení nového vozu? Assetto Corsa představí i speciální prvky jako: Vysoce výkonná auta včetně Team Lotus 98T, Pagani Zonda R, Ferrari LaFerrari, Mercedes C9 a McLaren 650S GT3. Legendární závodní okruhy jako například Silverstone Circuit, Circuit de Spa-Francorchamps, Autodromo Nazionale Monza a Nürburgring-Nordschleife. Závodní režimy pro jednoho i více hráčů s nastavitelnými závodními víkendy, přednastavenými výzvami či plnohodnotným režimem kariéry.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (11)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna