Ubisoft potvrdil, že v roce 2016 nevyjde žádný nový Assassin's Creed

Série si dává přestávku.

Assassin's Creed: Syndicate se příliš dobře neprodávalo a Ubisoft si uvědomil, že hráči jsou již touto sérií přehlceni. Proto si dává v roce 2016 přestávku.

1

„Tento rok si dáváme přestávku a probíráme celou Assassin's Creed sérii. To znamená, že v roce 2016 nebude žádná další Assassin's Creed hra," napsal vydavatel na blogu.

„Od vydání Assassin's Creed Unity jsme se dozvěděli hodně na základě názorů hráčů. Aktualizovali jsme také vývojářský proces a máme v plánu udělat z Assassin's Creed přední hru v otevřeném světě. Tento rok budeme vyvíjet herní mechaniky a ujišťovat se, abychom dodali Assassin's Creed s unikátní a zapamatovatelnou hratelností."

O tom, že Assassin's Creed nevyjde v roce 2016 se špitá už od minulého měsíce. V plánu prý mají udělat reboot série, který bude ambiciózní a chtějí se přiblížit ke kvalitám Zaklínače. Příští hra s prozatimním názvem Empire se bude odehrávat ve starověkém Egyptě a pracuje na ní stejný tým, který dělal také na Black Flag.

Pokud vám bude Assassin's Creed chybět, 21. prosince půjde do kin film podle této hry s Michaelem Fassbenderem v hlavní roli. Nedávno také vyšla kompletní trilogie her Assassin's Creed Chronicles.

Reklama

Přeskočit na komentáře (2)

O autorovi

Ales Harazim

Ales Harazim

Redaktor

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna