TV epizody Quantum Break na disku nenajdete - streamovat či stahovat

+ celá hodina z hraní.

1

Mělo se za to, že kapacita Blu-ray disků bude hrám jednou provždy stačit. Jenže některé mají tak vysoké ambice, že je pro ně toto médium příliš malé.

Dubnová third-person akce od Remedy (Alza.cz) tím pádem nebude obsahovat hrané TV epizody s živými herci. Musíte je buď dopředu dostahovat z internetu (ve 4K na PC nebo v 1080p na X1) či raději streamovat. Co se stane, pokud nemáte dostatečně rychlé připojení, není známo.

Důvodem není to, že by tvůrci nestíhali, nebo že nechtějí vyzradit příští děj Quantum Break v předstihu těm, kteří se rádi hrabou ve zdrojových souborech. Jednoduše se veškerá data nevejdou na Blu-Ray disk v krabicovce.

"Máme 40 různých variací celé TV show o manipulaci s časem v závislosti na volbách hráče, takže vše se průběžně vyvíjí a mění, nehledě na smazané bonusové scény," vysvětlili Remedy. Proto se rozhodli, že bude lepší, když si lidé stáhnout nebo streamují pouze ty pasáže, které se jich konkrétně týkají, aby ušetřili místo na disku i nosiči.

Mimochodem, jednou ze scén shlédnutelných na televizi ve hře bude i živý trailer Alan Wake's Return, tedy toho, co se minulý týden vynořilo jako zaregistrovaná známka Remedy. Účinkuje v něm spisovatel Wake, který dle postav zmizel na pět let, čili vše se odehrává po událostech jedničky a American Nightmare (které dostanete k Quantum Break). Trailer pak vyvolává zmatek, co je reálné a co je pouhá fikce v knihách, načež vše končí slovy "co se skrývá pod povrchem?".

IGN také dnes přineslo celou hodinu z hraní Quantum Break ve třech částech, poskytující dosud nejlepší představu o hratelnosti:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

The Last of Us 2 opanovalo ceny Golden Joystick Awards

Nejlepší příběh, zvuk, vizuální design, studio, PlayStation hra roku i celkově ta nejlepší.

Patent naznačuje funkce headsetu PSVR2 pro PlayStation 5

S haptickou zpětnou odezvou, LED nasvícením a senzory, které kontrolují správné nasazení.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna