Dead Island Definitive Edition oficiálně

Co remastery vylepší? + obrázky

Jak vyzradily obchody už vloni, Deep Silver připravuje remasterovanou kompilaci Dead Island: Definitive Edition, kterou dnes v podvečer oficiálně ohlásil.

Vyjde pro PC, PS4 a X1 dne 31. května (Alza.cz). Bude obsahovat první, nejúspěšnější díl série, odnož Riptide a 16bitovou retro plošinovku Dead Island: Retro Revenge. Součástí mají být i veškerá existující DLC. Nový trailer:

Obě hlavní hry poběží v rozlišení 1080p v 30 snímcích za vteřinu. Mají mít textury ve vyšším rozlišení, uvěřitelnější modely, autentičtější stínování, fotorealističtější nasvícení, efekty HBAO a motion blur. Navíc mají mít přepracované uživatelské rozhraní, shodné v obou dílech, s více sociálními funkcemi. První obrázky z nové grafiky:

Pokud stojíte pouze o remake jedničky či remake Riptide, budete mít na výběr si je koupit individuálně v Definitive edici za zvýhodněnou cenu (40 eur za jedničku, polovic za Riptide).

Závěrem ještě zpráva ohledně problémy sužovaného Dead Island 2: práce na něm prý pokračují v novém, zatím nejmenovaném studiu, protože to původní Yager bylo z projektu odvoláno.

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna