Fallout 5 se blíží pre-produkci?

Tvrdí to dabér.

Komentáře na Instagramu se stávají častým místem, odkud unikají různé drobky o údajném dění v zákulisí, zvlášť od lidí, kteří nemají ponětí, jak to funguje v herním průmyslu.

Dabér Ryan Alosio, který ve Fallout 4 namluvil Deacona, tam utrousil něco, co nejspíš neměl. Nebo se prostě strašně moc chce stát slavným, aby o něm mluvila celá fanouškovská komunita...?

"Interně: daly se do pohybu věci směřující k pre-produkci Fallout 5... Samozřejmě se tu nemůžu pouštět do detailů," napsal na svůj Instagram.

1

Pochopitelně, že tento komentář tam dlouho nevydržel a byl smazán, ale ještě předtím si ho všimlo pár YouTuberů, kteří z toho vyrobili zaručené zprávy jako "Fallout 5 potvrzen" a podobně.

Inu bylo by divné, pokud by Bethesda nepočítala s pokračováním extrémně úspěšného Fallout 4 (Alza.cz), ale v tuto chvíli má jistě plno práce s datadisky v rámci Season Pass. Jinak se mělo za to, že prioritu spíš nyní dostane singleplayerové pokračování Skyrimu než další Fallout, ale to nevylučuje, aby pár vývojářů zkoušelo někde v koutě vymýšlet nápady pro pětku. Kromě toho, zmiňovaná fáze pre-produkce ještě neznamená, že by byla hra byla jistá nebo brzy na spadnutí, naopak.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna