VR odbočky Assassins Creed a Star Wars

Experimenty, ne velké hry.

Když se EA nechali slyšet, že virtuální realitě zatím moc nevěří a spíš vyčkávají, nezbylo LucasArts než se obejít bez nich. Dohodli se proto se svým trikovým studiem ILMxLab, aby pro ně zkusilo vyvinout nějaký takový experiment, který dnes ohlásili:

Je jím projekt Star Wars: Trials on Tatooine určený pro zařízení HTC Vive od Valve, který dovoluje boj se světelným mečem v pohledu z vlastních očí na této pouštní planetě. Zatím to je pouze desetiminutová zkouška konceptu, ze kterého by se jednou mohla zrodit hra, pokud odklánění letících střel mečem zaujme.

Pozadu nezůstal ani UbiSoft, který ve spolupráci s Fox a VR firmou Practical Magic oznámil Assassin's Creed VR Experience, ale hned zdůraznil, že to není hra. Představte si spíš tématický multimediální zážitek doprovázející (propagující?) velký film o Vánocích a to se scénami, které byly pořízeny ve stejných lokacích - na Maltě, ve Španělsku a ve Velké Británii. Jinak nadále platí, že tato série letošní podzim nestandardně vynechá a vrátí se s novým dílem až ve 2017.

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna