Samorost 3 a virtuální realita v Re-Play

Záznam posledního dílu pořadu.

Překonat hranice monitoru a ponořit se do světa her je odvěký sen všech hráčů. Jednou z cest, jak toho docílit, jsou brýle pro virtuální realitu, a přesně na ty se RE­PLAY zaměří. Ukážeme vám nejen ty nejnovější kousky, na kterých se právě pracuje, ale i vývoj, který k nim vedl. A aby toho nebylo málo, vyslali jsme Bětku s Mikolášem na praktické testování do terénu, a tak se můžete těšit i na jejich osobní postřehy.

Samozřejmě ale nepřijdete ani o hry. První z nich je povedená česká adventura Samorost 3. V recenzi se dozvíte, čím vším se tato hra s originální grafikou odlišuje od ostatních zástupců svého žánru, a co kromě uměleckého zážitku vám vlastně přinese. Druhý kousek je pak částečně návratem do minulosti, ačkoliv zůstaneme v žánru adventur. Podíváme se totiž na hru Heavy Rain Remastered, která byla nově vydána pro PS4. Z kouzelného a pohádkově vypadajícího prostředí Samorostu 3 se ale přeneseme úplně jinam. Do dramatického detektivního příběhu s takřka filmovou podobou. Dozvíte se nejen, na co se můžete těšit a co se od původní verze změnilo, ale i co tuto hru pojí s virtuální realitou.

Pokud ale radši točíte volantem než klikáte, rozhodně si nenechte ujít soutěž. Vyhrát totiž můžete volant Logitech G29 Driving Force!

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vyřezaná mapa Grand Theft Auto 5 do dřeva

Když se nudíte v karanténě...

Opět hlasy o Bloodborne PC

Tentokrát už věrohodné zdroje.

SnowRunner dostane novou mapu a mise

+ vícero pozic, funkční zrcátka a další vylepšení.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna