Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 5. dubna

Dark Souls 3 s chybou ukazující holé zadky, DLC k The Division a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Na PS4 koncem tohoto měsíce vyjde alfa demo Nioh, které poběží od 26. dubna do 5. května. Když si ho zahrajete, ve finální hře se vám pak odemkne speciální DLC.

- Přídavek Incursions do The Division, který vyjde 12. dubna, bude zdarma pro všechny hráče a přidá spoustu zajímavých věcí do hry. Na kompletní seznam toho, co do hry Incursion přidá, se můžete podívat na Ubisoft blogu, ale je to například možnost tradování lootu s dalšími hráči nebo další end-game aktivity.

- V Dark Souls 3 je chyba ve hře, která ukazuje holé zadnice jednoho druhu nepřátel. Ano, čtete správně. Takhle rozkošně to vypadá.

1
2
3

- The Chinese Room, tvůrci Everybody's Gone to the Rapture, Dear Esther a Amnesia: A Machine for Pigs, prozradili, že jejich další hrou bude izometrické RPG s názvem Total Dark. Prozradil to šéf studia v rozhovoru pro Rock, Paper, Shotgun.

- Ubisoft si zaregistroval značku Beyond Good And Evil. Znamená to, že v roce 2008 oznámené pokračování nakonec ještě není přeci jen úplně mrtvé?

- Baldur's Gate: Siege of Dragonspear je venku a původní hra tak získává přídavek po dlouhých 18 letech. Pořídit si ho můžete na Steamu za 20 euro.

- Sony vytvořila speciální ovladač určený pro lidi s dětskou mozkovou obrnou, kterým se špatně držel a prostřední touchpad způsoboval problémy. Jeden zaměstnanec Sony si tedy sedl a speciálně pro něj DualShock opravil. Reportáž o celé události najdete zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vyřezaná mapa Grand Theft Auto 5 do dřeva

Když se nudíte v karanténě...

Opět hlasy o Bloodborne PC

Tentokrát už věrohodné zdroje.

SnowRunner dostane novou mapu a mise

+ vícero pozic, funkční zrcátka a další vylepšení.

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna